Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

 

Padelin talven hallisarja 2018/19 

 

Joukkueet, kapteenien yhteystiedot ja pelaajat:

 

Kadonneen Paatelin Metsästäjät

Juha Teivainen, juha.teivainen(at)gmail.com, p. 050 5621 119

Jouni Nykänen, Antti Hämäläinen, Lasse Summa, Jarmo Lehtinen

 

Kispi Bulls

Ismo Räty, ismo.raty(at)lvstennis.com, p.050 3079 562

Teemu Varpola #24, Jukka Santonen, Antti Tiitinen, Timo Tuomela, Pasi Paldanius

  

Padel Papat

Tomi Salomaa, tomi.salomaa(at)esperi.fi, p. 044 3070 001

Jani Honkanen, Kimmo Rosberg, Tatu Salomaa

 

Pelimiehet

Jarkko Honkasalo, jarkko.honkasalo(at)gmail.com, p. 040 1680 883

Timo Kosonen, Hannes Mero, Mika Martikainen

 

RePS Renkomäen Palloseura

Paavo Mustonen, pmustonen.pm(at)gmail.com, p. 044 3683 777

Jouni Kekoni, Petteri Paappanen, Mikko Kurki

  

SaPS Saaremaan Palloseura

Aki Karppinen, aki.karppinen(at)live.fi, p.040 7466 357

Tommi Ignatius, Juha Keinonen, Juha Annunen, Miro Heikkilä

 

Team Silver

Antti Saari, saari.antti(at)hotmail.com, p. 044 5435 351

Eero Larvus, Roope Palo, Ilpo Kautonen

 

Timanttii

Sille Rikko, sille.rikko(at)mail.ee, p. 044 5830 922

Kaisa Korkeamäki, Timo Korkeamäki, Diego Arvez, Kaisu Anttila, Sari Lautaniemi,