Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.


LVS organisaatio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Pj. Ismo Räty                Tj. Teemu Varpola

 

HALLITUS

Ismo Räty, puheenjohtaja, 050 3079 562, ismo.raty(at)lvstennis.com

Timo Tuomela, varapuheenjohtaja, timo.tuomela(at)hotmail.fi

Veli-Matti Eerola, veli-matti.eerola(at)hartwall.fi

Jarkko Honkasalojarkko.honkasalo(at)gmail.com

Mika Kallio, mika.kallio(at)one1.fi

Aki Karppinen, aki.karppinen(at)talenom.fi

Pasi Paldanius, paldaniuspasi(at)gmail.com

Antti Tiitinen, aikuisvalmennus,  antti.tiitinen(at)lvstennis.com

Hallituksen sihteerinä ja toiminnanjohtajana toimii Teemu Varpola, 044 383 4339, teemu.varpola(at)lvstennis.com

 

TOIMISTO 

toiminnanjohtaja:

Teemu Varpola, 044 383 4339, teemu.varpola(at)lvstennis.com

 

VALMENTAJAT

Harri Suutarinen 044 7755 348, harri.suutarinen(at)pajulahti.com, kasvatustieteen maisteri, juniorivalmennuspäällikkö

Antti Tiitinen  0400 846 501, antti.tiitinen(at)lvstennis.com, aikuisvalmennusvastaava

Diego Arvez   044 9729 298, diego.arvez(at)lvstennis.com, kaikilla valmennustasoilla valmentaminen

Hannu Nordström  0400 268 689,  aikuisvalmennus

Jukka Karjalainen 045 3099 713, kilpavalmennus, Pajulahti Tennisakatemia

Erik Hakkarainen 0400 503 982, kilpavalmennus, Pajulahti Tennisakatemia

Risto Saren, 0400 843 677

Julia Tiitinen, 040 5908 998

Aulis Mäkinen  044  3355 166, oheisharjoittelu

Kaisu Anttila  041 5021 284, sijaisopettaja